Registracija telefonu: (8 319) 45511

 • Pradžia
 • Apie įstaigą
 • Prisirašymui į įstaigą

Prisirašymui į įstaigą

Kiekvienas Lietuvos Respublikos gyventojas ar užsienietis turi teisę kreiptis į Stakliškių PSPC pirminėms asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti. Jei asmuo draustas privalomuoju sveikatos draudimu, jis gali registruotis prie pirminio sveikatos priežiūros centro ir gauti privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamas (nemokamas) asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Nemokamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos (išskyrus būtinosios medicinos pagalbos paslaugas) teikiamos tik patikrinus ar asmuo apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu. Asmenys, nedrausti privalomuoju sveikatos draudimu, moka už apsilankymus pas gydytojus pagal Všį Stakliškių PSPC direktorės įsakymu patvirtintus įkainius.

Mokamos paslaugos

 • Jeigu norite tapti Všį Stakliškių PSPC pacientu

  Atvykite į Stakliškių PSPC adresu Prienų g. 15, Stakliškių k., Stakliškių sen., Prienų r. sav., registratūroje užpildykite nustatytos formos prašymą:

  Forma Nr. 025-025-1/a

  pdfPrašymas gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje

  Forma Nr. 025-025-2/a

  pdfPrašymas gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją

  Prisirašant  reikia pateikti dokumentus:

  • Suaugusiems - asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka (pasą, tapatybės kortelę ar kitą asmens tapatybę liudijantį dokumentą su nuotrauka ir asmens kodu).
  • Vaikams - lietuvišką gimimo liudijimą su asmens kodu.

  Primename, kad vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583, už prisirašymo dokumentų tvarkymą pacientas poliklinikai turi mokėti €0,29.

  Jei Pacientas kitą gydymo įstaigą renkasi anksčiau nei po 6 mėnesių, už prisirašymo dokumentų tvarkymą ir medicininės dokumentacijos persiuntimą savo pasirinktai įstaigai turi mokėti €2,90 mokestį.

  Kai asmuo atvyksta mokytis į stacionarinę mokymosi įstaigą arba grįžta į nuolatinę gyvenamąją vietą, baigia mokslus ir pasirenka kitą įstaigą, moka €0,29 mokestį.   

  Paslaugos pacientui teikiamos nuo  prisirašymo dienos.

  Smulkesnė informacija teikiama telefonu - (8 319) 45511

   

 • Naujagimių registravimas

  Gimus vaikui paskambinkite į ambulatorijos registratūrą, tel. (8 319) 45511 ir informuokite apie vaiko gimimą. Jums pranešus, naujagimį per 3 darbo dienas nuo išvykimo iš akušerijos stacionaro Jūsų namuose aplankys slaugytojas arba gydytojas (vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro 2010 m. birželio 18 d. įsakymu Nr. V-586 patvirtinta vaikų sveikatos tikrinimo tvarka).

  Primename, kad iki vaikui sukankant 1 mėnesiui, Jūs turite pristatyti į polikliniką vaiko gimimo liudijimą, savo asmens dokumentą, užpildyti prašymą gydytis VšĮ Stakliškių PSPC bei pasiimti kompensuojamų vaistų pasą.

 • Prisirašiusiųjų prie Všį Stakliškių PSPC išregistravimas

  Prisirašęs asmuo automatiniu būdu išregistruojamas iš aptarnaujamų asmenų sąrašo, kai jis:

  • miršta (išregistruojamas nuo mirties datos);
  • teisės aktų nustatyta tvarka deklaruoja išvykimą iš Lietuvos (išregistruojamas nuo išvykimo deklaravimo datos);
  • pasirenka kitą gydymo įstaigą (išregistruojamas nuo prisirašymo prie kitos įstaigos datos).

  Všį Stakliškių PSPC atsakingi darbuotojai išregistruoja (išbraukia iš aptarnaujamų asmenų sąrašo) prisirašiusį asmenį, jei:

  • asmuo pateikia laisvos formos prašymą jį išregistruoti (išregistruojamas nuo prašymo pateikimo datos);
  • Pirminės sveikatos priežiūros centras likviduojamas arba nustoja teikti paslaugas - jeigu jų įsipareigojimų teikti šias paslaugas neperima kita įstaiga (nuo pirminės sveikatos priežiūros centro paslaugų teikimo sustabdymo dienos).
 • Būtinoji pagalba

  Būtinajai medicininei pagalbai priskiriama pirmoji medicininė pagalba, kuri teikiama įvykio vietoje ir skubi kvalifikuota medicininė pagalba, kuri teikiama asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

  Būtinosios medicinos pagalbos paslaugos (pirmosios medicinos pagalbos ir skubiosios medicinos pagalbos paslaugos), kurių sąrašas patvirtintas LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu ir yra teikiamos nuolatiniams šalies gyventojams, yra nemokamos. Būtinąją pagalbą teikia visų specialybių gydytojai be siuntimo (pagal LR SAM 2004-04-08 įsakymu Nr. V-208 patvirtintą Būtinosios medicinos pagalbos ir būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo tvarką bei mastą) visą parą visose ASPĮ SAM nustatyta tvarka.

  Būtinosios pagalbos apimtį ir kategorijas nustato pacientą apžiūrėjęs gydytojas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka. Gydytojui nustačius, kad paciento būklė neatitinka būtinosios pagalbos kriterijų, sveikatos priežiūros paslaugos yra mokamos.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, Juridinio asmens kodas 170798787

Dabar svetainėje 289 svečiai ir narių nėra

 • Prienų g. 15, Stakliškės, Prienų raj.
 • (8 319) 45511
 • stakpspc@gmail.com

Copyright © 2018 Stakliškių Pirminės Sveikatos Priežiūros Centras • Visos teises saugomos • Sprendimas Senu/<as design